افتتاح اولین کانون عشایری خدمت رضوی 

1402/04/18 تیر

عرصه خدمت‌رسانی خادمان و خادمیاران رضوی از حرم مطهر، شهر مشهد و مراکز استان‌ها به نقاط دوردست کشور هم گسترش یافته و حالا با افتتاح اولین کانون خدمت رضوی در منطقه عشایرنشین شهرستان اهر، عشایر دوست داشتنی ایران اسلام عزیز هم از این خدمات بهره‌مند شده اند.

اولین کانون عشایری خدمت رضوی همزمان با دهه امامت و ولایت در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد. موقعیت مکانی دقیق این کانون در منطقه ییلاقی قوچ‌گولی شهرستان اهر است و با افتتاح این کانون، عشایر طایفه اتمیانلو زیر سایه عنایت امام رئوف و زیر چتر حمایت خادمیاران رضوی قرار گرفته اند.
مردم امام رضادوست شهرستان اهر، که در دهه کرامت امسال با میزبانی از کاروان زیر سایه خورشید خادمان رضوی به شوق آمده بودند و دلشان روانه مشهدالرضا(ع) شده بود، در دهه ولایت نیز چشمشان به دیدن جمعی از خادمان و خادمیاران این آستان روشن شد و این بار با افتتاح مرکز خادمیاری عشایری در مناطق ییلاقی شهرستان خود، برای همیشه حضور سبز آنها را در کنار خود احساس کنند. مراسم افتتاح این مرکز با حضور جمعی از مردم منطقه، ریش سفیدان طوایف عشایر و همچنین احمد میرزاده مدیر مرکز خادمیاری و کانون های خدمت رضوی برگزار شد و او در سخنانی، از ارادت مثال‌زدنی مردم دیار آذربایجان به امام رضا(ع) گفت. 
میرزاده اظهار کرد: با توجه به عشق و ارادت مردم آذربایجان به امام هشتم(ع)، این منطقه یکی از موفق ترین عملکردها را در حوزه خادمیاری داشته و دلدادگان آذری زبان بسیاری برای خدمت به هم نوعان خود، با کانون خادمیاری همکاری دارند.
میرزاده افتتاح اولین کانون عشایری خدمت رضوی در این منطقه از کشور را افتخاری برای استان آذربایجان شرقی برشمرد و افزود: امیدواریم به پشتوانه این شوق و دلدادگی، بتوانیم در ارائه خدمت به عشایر عزیز سربلند باشیم و با یاری مردم، گره‌ای از مشکلات آن ها باز کنیم.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: