اهدای تجهیزات ورزشی به ۸ روستای محروم خراسان رضوی
بنیاد کرامت رضوی، پای کار توانمندسازی مددجویان

با امضای تفاهم‌نامه همکاری بین بنیاد کرامت رضوی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، این دو مجموعه انقلابی ظرفیت حداکثری خود را برای توانمندسازی اقتصادی مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و نیازمندان دهک‌های پایین پای کار خواهند آورد.

اهدای لوازم ورزشی به ٨ روستای حاشیه شهر مشهد

به همت مؤسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی، هیأت فوتبال و انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی خراسان رضوی، روز یکشنبه ۵ تیر ١۴٠١ هشت سری لوازم ورزشی به هشت روستای حاشیه شهر مشهد اهدا شد.

اهدای تجهیزات ورزشی به ۸ روستای محروم خراسان رضوی

به ميزباني موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی و با مشاركت انجمن خبرنگاران و عكاسان ورزشی، تربيت بدني شهرداری و هيات فوتبال خراسان رضوي در قالب برگزاری جام رسانه و مهربانی، لوازم و تجهیزات ورزشی به 8 روستای محروم از توابع شهرستان سرخس اهداء شد.

مهرِ مادرانه 5 هزار خادم و خادمیار؛ از آزادسازی زنان زندانی تا توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار

هر هفته، ساعاتی از عمر خود را در خدمت تکریم مهمانان امام هشتم(ع) هستند ولی به همین مقدار بسنده نمی‌کنند زیرا در مکتب مهر و رأفت حضرت رضا(ع) آموخته‌اند که مقابل گرفتاری هم‌نوعان بی‌تفاوت نباشند.

امضای تفاهم‌نامه بنیاد کرامت رضوی و وزارت کار برای ایجاد 80 هزار نفر اشتغال در کشور

بنیاد کرامت رضوی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ایجاد و تثبیت 80 هزار اشتغال در مناطق محروم و کم‌برخوردار تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.

اهدای ۹۰ سری جهیزیه به زوج های نیازمند مشهدی

به همت مدیریت امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی و موکب امام رضا‌(علیه السلام) آذربایجانیهای مقیم مشهد، 90 سری جهیزیه به زوج های نیازمند مشهدی اهدا شد.

آغاز بازسازی 888 خانه محرمان در سراسر کشور

گروه‌های جهادی مردمی با پشتیبانی بنیاد کرامت رضوی، عملیات بازسازی ۸۸۸ خانه محرومان در 31 استان کشور را آغاز کرده‌اند و این خدمت تا تکمیل تمامی این خانه‌ها ادامه خواهد داشت.

کاروان زیر سایه خورشید و مراسم پرچم گردانی در دارالسلام پایتخت کشور تانزانیا
پویش «نذر امام(ع)» و با هدف آزادسازی زنان و مادران زندانی جرائم غیر عمد توسط مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی و با مشارکت خادمیاران خیران سراسر کشور
اردوی جهادی نذر شفا

اردوی جهادی نذر شفا جهت ارائه خدمت سلامت‌محور ویژه مناطق محروم به‌همت معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی روز شنبه ‌‌١۴ خرداد ١۴٠١ در روستای ده‌غیبی مشهد برگزار شد.

اطعام کریمانه در سراسر کشور با یک میایون و 500 هزار پرس غذا گرم

در طول ایام دهه کرامت، بنیاد کرامت رضوی با مشارکت تشکل‌های مردمی و نیکوکاران اقدام به پخت غذای عیدانه و توزیع در مناطق کم برخوردار استان‌ها کرده است و پیش‌بینی می‌شود در این طرح و تا پایان دهه کرامت، یک میلیون و ۵۰۰ هزار پرس غذا طبخ و توزیع شود.