سفره کارگران متبرک به مهر رضوی | توزیع ۲ هزار کیلو گوشت گرم به ارزش 600 میلیون تومان بین هزار خانواده کارگر 

1402/02/10 اردیبهشت

با هدف پاسداشت مقام کارگر، بنیاد کرامت رضوی دو هزار کیلوگرم گوشت قرمز گرم را بین کارگران روزمزد توزیع کرد.

در ادامه اجرای طرح «امام رئوف(ع)» و در آستانه روز کارگر، سفره کارگران با بسته‌های معیشتی آستان قدس رضوی متبرک شد و بنیاد کرامت رضوی حدود هزار خانواده کارگر در مشهد را تکریم کرد.
جعفر رئیسیان‎زاده، معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی در تشریح جزئیات اجرای این طرح گفت: خادمیاران و کانون‌های خدمت رضوی، مسئولیت شناسایی جامعه هدف و توزیع بسته‌ها را بر عهده داشتند تا در نهایت این بسته‌های کمک معیشتی به دست پیک موتوری‌ها، کارگران ساختمانی و دست‌فروشان برسد. 
به گفته او، ادعیه‎خوانان آرامستان بهشت امام رضا(ع) و خواجه ربیع نیز گروه دیگری از جامعه هدف این طرح بودند که به همت خادمان رضوی تکریم شدند. 
معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی این را هم گفت که شناسایی این خانواده‌ها و قرار دادن آنها در گروه هدف تکریم، توسط کانون های خادمیاری رضوی انجام شد و توزیع بسته های گوشت نیز بر عهده خادمیاران بود. 
 

هزار بسته به ارزش 600 میلیون تومان
رئیسیان‎زاده ادامه داد: هر بسته اهدایی به این خانواده ها، شامل دو کیلوگرم گوشت قرمز بود و بنیاد کرامت رضوی در مجموع هزار بسته به ارزش 600 میلیون تومان تهیه و توزیع شد. 
شایان ذکر است بنیاد کرامت رضوی در مراحل گذشته اجرای طرح «امام رئوف(ع)» نیز گوشت گرم را به سفره بسیاری از خانواده‌های نیازمند ساکن محلات کم‌برخوردار مشهد رسانده بود و در ماه مبارک رمضان نیز 60 هزار وعده غذای گرم و نان صلواتی، 25  هزار بسته معیشتی و 20  هزار بسته افطاری سبک را میان این خانواده‌ها توزیع کرد.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: