طنین ندای «یا رضا(ع)» در زندان مرکزی مشهد 

1402/01/28 فروردین

زندان مرکزی مشهد هم‌زمان با شب شهادت حضرت علی(ع) و دومین شب قدر، میزبان برگزاری مراسم متفاوتی بود و معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی با اجرای مرحله دیگری از طرح «سفره‌های کرامت رضوی»، بیش از چهارهزار زندانی را مهمان غذای متبرک و افطاری پر خیر و برکت امام هشتم(ع) کرد.

جعفر رئیسیان‌زاده، معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز با اشاره به حضور خادمان حرم مطهر رضوی در زندان مرکزی مشهد گفت: تلاش ما این بود که این عزیزان گمان نکنند که از شهر امام مهربانی‌ها طرد شده و از جامعه دور افتاده‌اند بنابراین مصادف با شب بیست و یکم رمضان و در ایام عزای امیرالمؤمنین(ع)، مراسم سوگواری و مرثیه‌سرایی ویژه‌ای با حضور خدام کشیک حرم مطهر رضوی برگزار شد تا ضمن پرچم‎گردانی مفصل در هر بند به‌صورت جداگانه و اهدای بسته‌های متبرک، سفره افطار متبرک نیز در زندان برپا شود.
وی افزود: دوهزار غذای متبرک و دوهزار وعده حلیم، جزئیات این اطعام را تشکیل می‌دهد. ضمن اینکه دو نفر از زندانیان جرایم غیر عمد نیز که تلاش‌ها برای گرفتن رضایت و پرداخت بدهی آن‌ها از مدتی قبل انجام شده بود، در جریان این مراسم از بند رهایی یافتند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: