۱۱۰۰ بسته معیشتی متبرک، در سفره بانوان کارآفرین

1402/01/12 فروردین

با هدف حمایت از مادران کارآفرین، ۱۱۰۰ بسته معیشتی به این مادران اهدا شد.

مادران بهره‌مند از این حمایت، بانوانی هستند که در طرح‌های مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت حضور داشته و با پشتیبانی بنیاد کرامت، کسب‌وکار خود را راه‌اندازی کرده‌اند.
«مادران ارزش آفرین» یکی از طرح‌های مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی است که در قالب آن،  بانوان سرپرست خانوار که در حوزه کسب‌وکار و کار آفرینی فعالیت دارند، مورد حمایت آستان قدس رضوی قرار می‌گیرند و خروجی این طرح نیز با برپایی نمایشگاه تولیدات این کارآفرینان در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.
حالا در روزهای ماه مبارک رمضان، معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی نیز در کنار مرکز امور بانوان و خانواده این بنیاد قرار گرفته و سفره‌ خانه‌های این مادران کارآفرین را با بسته‌های معیشتی متبرک کرده است.
 

اختصاص ۱۱ میلیارد ریال اعتبار
جعفر رئیسیان‌زاده معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی در تشریح جزئیات اهدای این بسته‌های معیشتی گفت: بسته‌های معیشتی اهدایی شامل دو کیلو گوشت، پنج کیلو برنج و سایر اقلام ضرورتی است که در مجموع برای تامین حدود ۱۱۰۰ بسته، ۱۱ میلیارد ريال اعتبار تخصیص یافته است. 
رئیسیان‌زاده افزود: هدف از اجرای این طرح این بوده است که، همان‌طور که این مادران سخت‌کوش توانسته‌اند خانه‌های خود را به کارگاه‌های کوچک و پررونق تبدیل کنند، اکنون رزق و روزی متبرک رضوی نیز در سفره‌هایشان بنشیند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق:

یک نظر برای “۱۱۰۰ بسته معیشتی متبرک، در سفره بانوان کارآفرین

  • مرضيه کریمی

    اجرای این طرح سبب دلگرمی وتشویق مادران کارآفرین می‌شود،