ورزشگاه امام رضا(ع) میزبان نماینده استان لرستان در لیگ آزادگان

1401/12/13 اسفند

۱۴ سالن مجهز و جداگانه، یک درمانگاه شبانه‌روزی و دائمی، دو سالن بدنسازی مجهز برای بانوان و آقایان، پارکینگ هفت طبقه و زمین تمرینی درجه یک، فقط بخشی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد ورزشگاه امام رضا(ع) است که باعث شده تا فیفا، رتبه A+ را به آن اختصاص دهد. اکنون زیرساخت ارزشمند این فضای ورزشی باعث شده تا پس از برگزاری بازی‌های تدارکی، باشگاهی و ملی، تیم‌های مختلفی از آن به عنوان زمین اختصاصی و فضای تمرینی خود بهره ببرند و طبق اعلام موسسه تربیت‌بدنی بنیاد کرامت رضوی، مقرر شده تا از بازی‌های تیم خیبر خرم‌آباد تا پایان فصل میزبانی کند.

علیرضا تاج‌فیروز، مدیر موسسه تربیت‌بدنی بنیاد کرامت رضوی در این باره می‌گوید: ورزشگاه امام رضا(ع) به‌صورت مستمر میزبان بازی‌های ورزشی مختلفی است و این‌بار در ورزش فوتبال قرار است تا میزبان تیم خیبر خرم‌آباد باشد و بازی‌های رسمی در زمین اصلی و تمرینات تیم هم در زمین تمرینی این مجموعه ورزشی برگزار شود.
آرامش معنوی، ارمغان اردوی مشهد
با وجود امکانات مختلفی که در مجموعه ورزشی امام رضا (ع) وجود دارد، بدیهی است که اردوی مشهد می‌تواند برای هر تیم ورزشی، دستاوردهای معنوی فراوانی را هم به ارمغان بیاورد. امین نظری، مدیر اجرایی تیم خیبر خرم‌آباد در این باره می‌گوید: تأکید ما بر این بود که بازیکنان به موازات ظرفیت بی‌نظیری که در ورزشگاه امام رضا(ع) وجود دارد، بتوانند از اردوی مشهد، آرامش روحی و معنوی را هم سوغات بیاورند. اردوی ما تا پایان بازی‌های لیگ یک خواهد بود و تا پایان سال جاری به مدت حدود دوهفته، تمرینات ویژه ای را در زمین تمرینی ورزشگاه امام رضا(ع) برای دو بازی رسمی با چوکای تالش در روز سیزدهم و خلیج فارس هرمزگان در بیست و پنجم اسفندماه برگزار خواهد کرد.
تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد هم اکنون پس از تیم‌های شمس‌آذر و سایپا، هم‌امتیاز با استقلال خوزستان و به دلیل تفاضل گل کمتر در رتبه چهارم لیگ آزادگان قرار دارد.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: