موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی؛

سالن ورزش‌های رزمی مجموعه ورزشی شهید دارایی افتتاح شد

1401/11/19 بهمن

همزمان با ایام الله دهه فجر و فرارسیدن چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، سالن ورزش‌های رزمی مجموعه ورزشی شهید دارایی با حضور مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی افتتاح شد.

علیرضا تاج فیروز؛ مدیرعامل موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی ظهر امروز سه شنبه  18 بهمن ماه در در مراسم افتتاحیه سالن ورزش‌های رزمی مجموعه ورزشی شهید دارایی که با حضور محمد حسین استادآقا؛ مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی در مجموعه آبی آستان قدس رضوی در شهرک شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از سیاست‌های تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی تجهیز مناطق محروم و کم‌برخوردار به زمین‌ها، سالن‌ها و تجهیزات ورزشی است.
وی ادامه داد: طبقه فوقانی این مجموعه آبی با 200 متر مربع زیربنا سال‌ها بلا استفاده بود از همین رو با مشورت هیئت ورزش‌های رزمی تربیت بدنی تصمیم بر تجهیز و بهره‌برداری از آن جهت برگزاری کلاس‌ ورزش‌های رزمی برای نوجوانان و جوانان ساکن در منطقه شهرک شهید رجایی گرفتیم.
مدیرعامل موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی اضافه کرد: سالن ورزشی مذکور به ارزش یک میلیارد و 600 میلیون ریال به تجهیزات رشته‌های رزمی از جمله کاراته، تکواندو و جودو همچنین رختکن، سرویس بهداشتی، حمام و اتاق مربیان مجهز شده است.
تاج فیروز با تاکید بر اینکه علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام در کلاس‌ ورزش‌های رزمی مجموعه ورزشی شهید دارایی از اوایل اسفند ماه به طبقه فوقانی این مجموعه مراجعه و با پرداخت حداقل شهریه در این کلاس‌ها شرکت کنند، افزود: بنا داریم در آینده تجهیزات این سالن ورزشی را تکمیل‌تر و به رشته‎‌های رزمی آن بی‌افزاییم.
گفتنی است؛ بیش از ۵ هزار متر مربع زمین ورزشی در مرداد ماه سال جاری با هدف اشاعه ورزش در مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد به همت موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی به بهره‌برداری رسیده است.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: