اعلام فراخوان سومین رویداد ملی «شکوه مادری»

1401/10/28 دی

مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی فراخوان برگزاری سومین رویداد ملی «شکوه مادری» را منتشر کرد.

این مرکز با همکاری کانون‌های بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی در سراسر کشور و با هدف تکریم مقام والای مادر، ترویج موضوع فرزندآوری و معرفی مادران الگو، برای سومین سال رویداد ملی «شکوه مادری» را برگزار و از 18 مادر برگزیده تجلیل خواهد کرد.

مهلت ثبت نام تا 5 بهمن ماه

مدیر مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی در گفتگو با آستان نیوز در این باره گفت: فراخوان این رویداد فرهنگی با شعار «فرزندآوری، مجاهدتی بزرگ» در سراسر کشور منتشر شده و ثبت نام مادران نمونه در این رخداد تا پنجم بهمن ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

فاطمه دژبرد افزود: این رویداد که با هدف ترویج فرزندآوری و گذر از بحران جمعیتی کشور برگزار می‌شود شامل سه بخش است، بخش نخست مربوط به ثبت نام از مادران جوان كمتر از ۴۰ سال و فعال اجتماعي، فرهنگي و علمي است که داراي حداقل 3 فرزند هستند.

وی افزود: بخش دوم به ثبت نام مادران عضو شبكه شكوه مادري اختصاص دارد كه در فاصله برگزاری دوره اول تا سوم این رویداد، صاحب فرزند چهارم و بيشتر شده باشند اختصاص دارد و بخش سوم نیز شامل یک پویش مردمی است که در قالب آن فعالان و حامیان جمعیت معرفی می شوند.

تجلیل از 18 مادر نمونه

مدیر مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی در ادامه گفت: در سومین رویداد «شکوه مادری» از 18 مادر نمونه تجلیل خواهد شد و همچنین، مادراني كه فرزندشان در دوره برگزاری سومین دوره این رویداد متولد شده و برای آنها نام‌های «رضا» يا «معصومه» را انتخاب کنند نیز به قید قرعه جوایزی دریافت خواهند کرد.

به گفته مدیر مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی، علاقه مندان به شرکت در این رویداد ملی می توانند با مراجعه به سامانه shokohmadari.razavi.ir ثبت نام و اطلاعات خود را درج کنند.

دژبرد همچنین درباره برخی موضوعات و شایعات مطرح شده در فضای مجازی درباره برخی امتیازات اعطایی به شرکت کنندگان در این طرح، تاکید کرد: هرگونه اطلاع‌رسانی درباره رویداد شکوه مادری صرفا از طریق سامانه اعلامی و کانال های ارتباطی رسمی این رویداد انجام خواهد شد و لازم است علاقه مندان به شرکت در این دوره، ضمن بی توجهی به برخی شایعات، اطلاعات دقیق را صرفا از طریق مراجعه به این سامانه و یا تماس با شماره های اعلامی در سامانه دریافت نمایند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق:

4 نظر برای “اعلام فراخوان سومین رویداد ملی «شکوه مادری»

 • لیلی فرزین فر

  باسلام… ممنون از همه دست اندرکاران بنیاد کرامت رضوی از برنامه شکوه مادری که با این عمل خیر خواهانه باعث تشویق مادران درامر فرزند آوری شدید….

 • فرشته امامی

  با سلام و ادب خدمت دست اندر کاران طرح شکوه مادی امیدوارم که امام رضا به شما بانیان خیر اجر و مزد و عنایت ویژهای داشته باشد

 • مدینه عتابی پور

  همه مادران را دراین طرح اشتراک دهیم همه مادرند قلب دارند بیشتر مادران دراین راه متحمل رنجهایی شدند که فقط باریتعالی از آن خبر دارد
  به خصوص مادران بالای ۴۰سال آنانکه برای صحیح وسالم بودن جنین‌ها ختم قرآن گرفتند جنین ها را نذر کردند که سرباز امام زمان باشند نذر کردند پا بوس امام غریب ام رضا بیایند ولی با این گرانی نمی‌شود قلب مادری شکسته نشود وقتی در ثبت نام ثبت شد شما زیر ۴۰ سال نیستید قلبم شکست وگریستم گفتم حتما بنده لایقی نبودم که امام مرا طلب نکرد وقتی ثبت نام میکردم دختر بزرگم فاطمه با خوشحالی تمام بهم کمک می‌کرد که زود ثبت نام کنم ولی وقتی گفتم شامل حال ما نمی‌شود گفت دعا میکنم مارا بطلبد واشک چشمان دخترم راپر کرد نگذارید قلب محب اهل بیت بشکند

 • اسدی هستم

  من اسدی هستم ۴۱ ساله خواستم گله ای به این طرح داشته باشم مادر من با ۵ فرزند ۳۵ سال مشهد نتونست بره آخر خاله ام بردش به خاطر وضعیت مالی کم درآمد. من الان ۴۱ سالمه ۳ فرزند دارم ۱۷ ساله رنگ مشهد وندیدم دخترم الان ۱۶ ساله شده تا حالا مشهدوندیده بچه های دیگه ام کوچیکن الان یعنی ما آرزو نداریم بریم مشهد چرا طرحی برای خانواده های کم درآمد یا بالای ۴۰ سال نمی ذارید .سرکار شوهرم هر سال رسمی هارو همه جا میبرن مشهد شمال جاهای دیگه ولی رفاه فقط برای رسمی ها گذاشته شده باپارتی یا بی پارتی هرماه هر جا بخوان میرن ولی شوهر من ۱۷ ساله توشرکت نفت کارگر آشپزخونست ولی تا حالا یه سفر به ما ندادن چه مشهد چه جای دیگه بچه های من تا حالا رنگ دریا وشمالم ندیدن ببخشید سرتون ودرد آوردم کاش کسی این نوشته هاروبخونه شاید فرجی شد برای همه انشالله