توزیع گوشت نذری بین خانواده های کم برخوردار سیستان و‌بلوچستان

1401/09/03 آذر

همزمان با اجرای پویش نذر قربانی اول ماه ربیع‌الثانی، ۱۸۰۰ کیلو گوشت قربانی بین ۱۲۰۰ خانواده ساکن محلات و روستاهای منطقه سیستان توزیع شد.

مدیر مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت رضوی در این باره گفت: در قالب پویش نذر قربانی که به همت خادمیاران کانون های خدمت شهرستان های منطقه سیستان و با همکاری برنامه تلویزیونی “سمت خدا” و موسسه حضرت خدیجه کبری(س) تهران برگزار شد، ۱۸۰۰ کیلوگرم گوشت گوسفندی بین نیازمندان حاشیه شهرها و روستاهای منطقه سیستان توزیع شد. 
 

توزیع ۱۸۰۰ بسته گوشت نذری ۱.۵ کیلوگرمی
رضوی کیا افزود: در این طرح نذری، گوشت‌های قربانی به تعداد ۱۸۰۰ بسته ۱.۵ کیلوگرمی به همراه نمک متبرک حرم مطهر رضوی در تهران بسته‌بندی و برای توزیع، به استان سیستان‌وبلوچستان ارسال شد.
وی ادامه داد: این بسته‌های نذری طبق برنامه‌ریزی انجام شده و به همت خادمیاران رضوی، بین ساکنان محلات کم برخوردار حاشیه شهرها و روستاهای منطقه سیستان، که از قبل شناسایی شده بودند، به‌صورت عزتمندانه و با حفظ کرامت، توزیع شد.
 

۲.۵ میلیارد ریال کمک‌های مردم از سراسر کشور
وی گفت: جهت تهیه، ذبح، بسته‌بندی، ارسال و توزیع نذورات مذکور بیش از ۲.۵ میلیارد ریال از محل جمع‌آوری کمک‌های مالی مردم سراسر کشور در قالب پویش ملی برگزار شده توسط برنامه تلویزیونی سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه کبری(س) تامین شده است.
رضوی کیا فزود: با برگزاری این پویش ملی، ۱۲۰۰ خانواده نیازمند و عزت مند تشیع و تسنن در محلات کم برخوردار حاشیه شهرها و روستاهای منطقه سیستان از گوشت نذری اهدایی توسط مردم سراسر کشور، بهره مند شدند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق:

یک نظر برای “توزیع گوشت نذری بین خانواده های کم برخوردار سیستان و‌بلوچستان

  • نصرالله گمشادزهی

    باتشکر از برنامه های انسان دوستانه خواهشمنست در بلوچستان هم به روستاهای هناران موتور کادربخش سراوان وکلگ پهلوان جالق سراوان توزیع گوشت وکمک به محرومان کمک نمایید تلفن 09153430381