مدیر مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت رضوی خبر داد:

تهیه و توزیع لباس و کفش نو برای 45 هزار مددجوی سراسر کشور

1401/01/13 فروردین

مهدی رضوی‌کیا مدیر مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت بنیاد کرامت رضوی، با اشاره به پویش «جامه مهربانی» که توسط مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت رضوی در ایام نوروز  سال 1401 راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: در این پویش که با کمک کانون خادمیاران و جمعی از خیرین کشور انجام پذیرفت، کفش و لباس به ارزش […]

مهدی رضوی‌کیا مدیر مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت بنیاد کرامت رضوی، با اشاره به پویش «جامه مهربانی» که توسط مرکز خادمیاری و کانون‌های خدمت رضوی در ایام نوروز  سال 1401 راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: در این پویش که با کمک کانون خادمیاران و جمعی از خیرین کشور انجام پذیرفت، کفش و لباس به ارزش 17 میلیارد تومان به ایتام و مددجویان سراسر کشور اهدا شد.
وی با بیان اینکه  این پویش از 15 اسفندماه آغاز و تا 5 فروردین ماه ادامه یافت، ادامه داد: در قالب این طرح تعداد 58 هزار و 481  لباس و کفش نو تهیه و به مددجویان اهدا شد.
رضوی‌کیا خاطر نشان کرد: در این روزها که برخی از مردم به دلیل شرایط بد اقتصادی قادر به تهیه البسه و کفش برای فرزندان خود نیستند، خادمیاران در صدد برآمدند تا کمکی هر چند کوچک به این خانواده‌ها داشته باشند به همین منظور 4 هزار کانون خادمیاری در 31 استان کشور پای کار آمدند و در قالب این پویش کمک‌های غیر نقدی و نقدی خود را به خانواده‌هایی که تحت پوشش کمیته امداد و یا بهزیستی نبودند، اهدا کردند.
 وی ادامه داد: از 31 استان فعال در این پویش استان قزوین هماهنگی بسیار خوبی با اصناف داشت و در رتبه نخست قرار دارد و پس از آن استان‌های اصفهان و آذربایجان شرقی نیز که بیشترین لباس و کفش را در اختیار مددجویان قرار دادند در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.
رضوی کیا همچنین افزود: زنان سرپرست خانوار و خانواده‌هایی که با مشکلات اقتصادی مواجه هستند در اولویت این پویش قرار گرفتند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: