تشرف 8 کاروان محرومان و ایتام به حرم مطهر رضوی

1400/08/23 آبان

مدیریت امور زائران بنیاد کرامت رضوی و در مرحله جدید طرح «مهر درخشان»، 410 نفر از محرومان و ایتام سراسر کشور در قالب 8 کاروان، به زیارت بارگاه منور ثامن الحجج(ع) مشرف شدند.

مدیر امور زائرین معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز، با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح «مهر درخشان»، گفت: طی هفته گذشته، 280 نفر از محرومان استان‌های تهران، گلستان، خوزستان، فارس و کرمان در قالب 5 کاروان و برای نخستین بار زائر حرم مطهر رضوی شدند.
علی رجبی افزود: این زائران به مدت سه روز در زائرشهر رضوی اقامت داشتند و میهمان بنیاد کرامت رضوی بودند، همچنین علاوه بر توفیق زیارت حرم مطهر رضوی، از غذای متبرک مهمانسرای حضرت رضا(ع) متنعم شدند.

میزبانی از ایتام محروم کلات و تهران
رجبی همچنین با اشاره به تشرف سه گروه از ایتام محروم شهرستان کلات و استان تهران به حرم رضوی گفت: این سه کاروان شامل 130 نفر بودند که با حمایت خیران نیک‌اندیش و پشتیبانی بنیاد کرامت رضوی به مشهد مقدس آمدند و با هماهنگی‌های صورت گرفته از غذای متبرک حضرت رضا(ع) متنعم شدند.

تشرف 3 هزار زائر محروم از ابتدای سال
مدیر امور زائرین معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی تصریح کرد: از ابتدای سال جاری، سه هزار زائر محروم از اقصی نقاط کشور در قالب 60 کاروان «مهر درخشان» و با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی مهمان آستان قدس رضوی شده‌اند.
گفتنی است، در قالب طرح «مهر درخشان» اقشار کم برخوردار سراسر کشور که تاکنون به دلیل نداشتن تمکن مالی امکان عزیمت به مشهد مقدس را نداشته‌اند، برای اولین بار، به حرم مطهر امام رئوف مشرف می‌شوند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: