تجهیز و بهسازی بیمارستان علامه کرمی(ره) در شهرستان هویزه

1400/04/08 تیر

با حضور مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ۲ پروژه تجهیز بیمارستان و زایشگاه علامه کرمی(ره) و پایگاه اورژانس جاده‌ای در شهرستان هویزه آغاز شد. محمد حسین استادآقا، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی در آیین آغاز عملیات اجرایی این ۲ پروژه گفت: با تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی و در سالگرد گرامیداشت شهدای هویزه، ماموریت یافتیم که پس […]

با حضور مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ۲ پروژه تجهیز بیمارستان و زایشگاه علامه کرمی(ره) و پایگاه اورژانس جاده‌ای در شهرستان هویزه آغاز شد.

محمد حسین استادآقا، مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی در آیین آغاز عملیات اجرایی این ۲ پروژه گفت: با تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی و در سالگرد گرامیداشت شهدای هویزه، ماموریت یافتیم که پس از بازسازی این شهر، ۲ اقدام ماندگار و تاثیرگذار در این نماد شهر مقاومت و ایثار اجرا شود.

وی تصریح کرد: بهسازی و تجهیز بیمارستان محلی و زایشگاه علامه کرمی شهر هویزه را با هدف سهولت دسترسی مردم شریف و مقاوم این شهرستان به فضای درمانی مناسب در دستور کار قرار دادیم.

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی گفت: عملیات اجرایی احداث پایگاه اورژانس جاده‌ای نیز با هدف خدمت رسانی به مردم منطقه، کاروان‌های راهیان نور و زائران عتبات عالیات آغاز شد.

استادآقا تصریح کرد: بنیاد کرامت رضوی همچنین طرح ایجاد اشتغال پایدار در منطقه را با هدف توانمندسازی خانواده‌ها پیگیری و اجرا می کند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: