آزادی ۸۸ زندانی غیرعمد در روز ولادت امام رضا علیه السلام

1400/04/01 تیر

مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی در دیدار با امام جمعه موقت تهران از آزادی ۸۸ زندانی غیرعمد خبر داد در ایام دهه کرامت، سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران به همراه مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی با حجت الاسلام و المسلمین صدیقی امام جمعه موقت تهران دیدار و گفت‌وگو کردند. حجت الاسلام والمسلمین صدیقی امام جمعه […]

مدیر عامل بنیاد کرامت رضوی در دیدار با امام جمعه موقت تهران از آزادی ۸۸ زندانی غیرعمد خبر داد

در ایام دهه کرامت، سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران به همراه مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی با حجت الاسلام و المسلمین صدیقی امام جمعه موقت تهران دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین صدیقی امام جمعه موقت تهران ضمن اشاره به اینکه خدمات خادمیاران رضوی روح‌افزا و دلگرم کننده و مایه شکر الهی است، اظهار کرد: معجزات و برکات حرم قدسی امام رضا علیه السلام موجب تحولاتی در جامعه شده و فعالیت‌های خادمیاران رضوی نعمت و بشارتی ارزشمند برای جامعه است.

در ادامه این دیدار محمدحسین استاد آقا مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ضمن معرفی فعالیت‌ها در عرصه‌های مختلف بیان کرد: شبکه خادمیاری گنجینه‌ای است که روز به روز با کیفیت درحال گسترش است.

وی به آزادی زندانی مسیحی توسط سفیران امام رضا علیه‌السلام و مسلمان شدن زندانی از بند رها شده و خانواده‌اش اشاره کرد و گفت: با همکاری سازمان زندان‌های مشهد، همزمان با سالروز ولادت امام رضا علیه السلام ۸۸ زندانی غیرعمد آزاد خواهند شد و این طرح تا عید سعید غدیر ادامه خواهد داشت.

علیرضا جانه سرپرست کانون‌های خدمت رضوی استان تهران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌‌های انجام شده در مناطق ۲۲ گانه و ۱۵ شهرستان استان تهران، بیان کرد: خادمیاران کانون‌های خدمت رضوی فعالیت‌ها و اقدامات مختلفی از جمله آزادی زندانیان غیرعمد، نذر و قربانی، برگزاری چهارشنبه‌های امام رضایی، توزیع بسته‌های ارزاق، پخت و توزیع غذا میان خانواده‌های نیازمند و کودکان کار، اجرای اردوهای جهادی و فعالیت‌های پزشکی و درمانی در مناطق روستایی بخشی انجام می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه هدف از این فعالیت‌ها متبرک شدن فضای جامعه به نام اهل بیت علیهم السلام است، در ادامه گفت: عشق به خدمت در مسیر ولایت و در راه امام رضا علیه السلام فضایی معنوی در خانواده‌ها ایجاد کرده است و موجب توسعه خدمت در کشور شده است.

در پایان این دیدار صمیمی، یک جلد قرآن کریم، عطر حرم مطهر و بسته تبرکی به امام جمعه موقت تهران اهدا شد.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: