برگزاری نخستین هیئت بنیاد کرامت امام رضا(ع) در مهران+ تصویر

1397/07/29 مهر

نخستین مراسم عزاداری سید الشهدا(ع) در قرارگاه اربعین آستان قدس رضوی با حضور حجت الاسلام و المسلمین پناهیان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد کرامت امام رضا(ع)، اولین هیئت بنیاد کرامت امام رضا(ع) در ستاد مرکزی این بنیاد واقع در شهر مهران برگزار شد. حجت الاسلام پناهیان در جمع خادمان رضوی در ستاد مرکزی بنیاد کرامت امام رضا(ع) در مهران گفت: چند سال قبل بسیاری از علمای نجف با تعجب میگفتند که چه شده این پیاده روی اینچنین رونق گرفته است. این مسیر و این حرکت در قدیم تنها توسط علما انجام میشده است.

وی همچنین افزود: آستان قدس رضوی باعث شده است امروز این حرکت رنگ و بویی به خود بگیرد و این نقش باید توسط شما خادمان به مردمی که به این سفر میروند منتقل شود. بهترین درس‌های معرفتی را می‌توان در این مسیر به مردم آموخت و چه کلاس درسی بهتر از مسیر پیاده روی اربعین است.

حجت الاسلام پناهیان ضمن اشاره به جایگاه خاص پیاده روی گفت: من تجربه دارم که بالاترین دستگیری‌ها از بدترین افراد گرفته می‌شود. اهل بیت بسیار به کرم لطف دارند. حال شما باید از این فضا بهره ببرید.

تمام معنویتی که ما در زمان انقلاب داشتیم دست مایه دفاع مقدس شد، حال از اون جایی که کار خدا بی علت نیست، این معنویت ایجاد شده به واسطه اربعین نیز حتماً دستمایه ظهور خواهد بود انشاالله.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: