ارسال 8000 هدیه متبرک رضوی به میزبانان عراقی اربعین

1397/07/27 مهر

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان از ارسال 8000 هدیه متبرک رضوی برای میزبانان عراقی اربعین خبر داد.

به گزارش بنیاد کرامت امام رضا(ع)، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان از ارسال 8000 هدیه متبرک رضوی برای میزبانان عراقی اربعین خبر داد.

حجت الاسلام رضا ایمانی خواه اظهار کرد: امسال و برای اولین بار آستان قدس رضوی تصمیم گرفت که به پاس میزبانی ارزشمند و خوب برادران و خواهران مسلمان عراقی از زائران پیاده روی اربعین حسینی از آنها تقدیر کند.

وی افزود: به همین مناسبت افتخار تهیه این بسته ها به 15 استان کشور داده شد تا آنها بسته های هدیه را تهیه و با محوریت آستان قدس برای توزیع میان مردم کشور عراق به مرزهای خروجی کشور ارسال کنند و این بسته ها را به زائران ایرانی تحویل دهند.

وی بیان کرد: زائران ایرانی نیز در مدت زمان پیاده روی اربعین در مواکبی که در مسیر است این بسته ها را توزیع می کنند و از میزبانی خوب عراقی ها با این کار فرهنگی ارزشمند تقدیر می کنند تا به همه ثابت کنند که این دو کشور مسلمان همواره اتحاد و همبستگی خود را حفظ خواهند کرد و هیچ دشمن داخلی و خارجی توان فاصله انداختتن میان این همبستگی را ندارد.

به گفته ایمانی خواه؛ افتخار تدارک این بسته ها در استان سیستان وبلوچستان به دانشگاه آزاد اسلامی داده شده است و دانشجویان این دانشگاه ظهر امروز با حضور در مسجد النبی دانشگاه این بسته ها را به شور و شوق وصف ناشدنی تهیه کردند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: