تجلیل از 258 مادر برگزیده در رویداد ملی «شکوه مادری»

1399/11/13 بهمن

همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، ۲۵۸ بانوی برگزیده رویداد ملی «شکوه مادری» از سوی مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی رضوی معرفی می‌شوند. فاطمه دژبرد رئیس مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در گفت‌وگو گفت: رویداد ملی «شکوه مادری» با هدف تکریم و تجلیل از مقام والای مادری و ترویج […]

همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، ۲۵۸ بانوی برگزیده رویداد ملی «شکوه مادری» از سوی مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی رضوی معرفی می‌شوند.

فاطمه دژبرد رئیس مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی در گفت‌وگو گفت: رویداد ملی «شکوه مادری» با هدف تکریم و تجلیل از مقام والای مادری و ترویج فرهنگ فرزندآوری طراحی شده است.
به گفته وی، مادران زیر 40 سال با سه فرزند و بیشتر که در یکی از فعالیت‌های اجتماعی فرهنگی، علمی، اقتصادی و سیاسی مشارکت فعال دارند، امکان شرکت در این فراخوان ملی را یافتند.

دژبرد بیان کرد: جمعی از مادران از بستر کانون‌های خادمیاری بانوان و خانواده استان‌ها با اطلاع از موضوع فراخوان، در آن نام‌نویسی کردند و شماری هم از طریق اطلاعیه سایت مرکز بانوان و خانواده آستان قدس رضوی تا نیمه دی ماه، آخرین مهلت مقرر در این پویش عمومی شرکت کردند.

طبق اعلام این مقام مسئول، پس از انجام داوری‌ها در سه سطح، از جمع شرکت‌کنندگان هر استان، 8 نفر بانوی برگزیده انتخاب شدند. در مجموع 7 هزار و 400 نفر برای حضور در این رویداد ملی اعلام آمادگی کرده‌اند.

او برگزیدگان را حائز ویژگی‌های منحصربه‌فرد اعلام کرد و با بیان جزئیات برگزاری آیین اختتامیه «شکوه مادری» افزود: چهارشنبه هفته جاری و همزمان با روز ولادت حضرت زهرا سلام الله علیه، مراسم تقدیر و معرفی 18 مادر منتخب از سراسر کشور به عنوان سفیران فرزندآوری و جمعیت با حضور برگزیدگان در شهر مشهد برگزار می‌شود. به علاوه، در هر استان از 8 برگزیده برتر تقدیر به عمل خواهد آمد.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: