حمایت آستان قدس رضوی از چهارقلوهای مشهدی

1399/10/27 دی

مدیر امور مجاوران بنیاد کرامت رضوی گفت: بر اساس تاکید تولیت آستان قدس رضوی و طبق سیاست‌های این آستان مقدس درزمینه تشویق فرزندآوری، چهارقلوهای تازه متولد شده مشهدی مورد حمایت این بنیاد قرار می‌گیرند. در این راستا بنیاد کرامت رضوی علاوه بر پرداخت هزینه‌های بیمارستان و زایشگاه، به مدت یک سال نیز هزینه‌های جاری چهار […]

مدیر امور مجاوران بنیاد کرامت رضوی گفت: بر اساس تاکید تولیت آستان قدس رضوی و طبق سیاست‌های این آستان مقدس درزمینه تشویق فرزندآوری، چهارقلوهای تازه متولد شده مشهدی مورد حمایت این بنیاد قرار می‌گیرند.

در این راستا بنیاد کرامت رضوی علاوه بر پرداخت هزینه‌های بیمارستان و زایشگاه، به مدت یک سال نیز هزینه‌های جاری چهار قلوهای مشهدی را تامین می‌کند.
وی ادامه داد: همچنین به همت مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی، در قالب پویش “شکوه مادری” از ۲۴۰ مادر جوان زیر ۴۰ سال که بیش از سه فرزند دارند با هدف ترویج فرهنگ فرزندآوری و معرفی مادران الگو در سالروز میلاد حضرت زهرا (س) تجلیل خواهد شد.

یک زن ۲۳ ساله روز ۱۸ دی ماه امسال در نخستین زایمان خود دربیمارستان ام البنین (س) مشهد چهارقلو به دنیا آورد که سه پسر و یک دختر هستند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: