عناوین مهم خدمات کانون‌های خدمت رضوی در هفته گذشته

1399/10/14 دی

گردهمائی مسئولین کانون های تخصصی و عمومی دبیرخانه خادمیاری و خدمت رضوی استان آذربایجان غربی با حضور دکتر عصارنیا مدیر مرکز خادمیاری و کانون های خدمت رضوی و آقای مهدوی معاونت محترم مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی خبر داد:در دوره ازمایشی ۶ ماهه ،تا یکسال دیگر ، ان شاءالله در هیچ شهرستانی شاهد […]

گردهمائی مسئولین کانون های تخصصی و عمومی دبیرخانه خادمیاری و خدمت رضوی استان آذربایجان غربی با حضور دکتر عصارنیا مدیر مرکز خادمیاری و کانون های خدمت رضوی و آقای مهدوی معاونت محترم

مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی خبر داد:
در دوره ازمایشی ۶ ماهه ،تا یکسال دیگر ، ان شاءالله در هیچ شهرستانی شاهد زیر یکهزار خادمیار نباشیم.

مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی در ارومیه گفت: در هر شهرستان باید بیش از ۳۰ نیروی جدید وجود داشته باشد و هر خادمیار فعال باید دوره اموزشی ۶ ماهه را گذرانده باشد.

دکتر علی اکبر عصارنیا در گردهمائی مسئولین کانون های تخصصی و عمومی دبیرخانه خادمیاری و خدمت رضوی استان آذربایجان غربی با اعلام این خبر افزود: هر نیروی فعال و اماده خدمت باید دوره ۶ ماهه خدمت را در یکی از کانونها گذرانده تا به عنوان خادمیار پذیرفته شود که در این دوره ۶ ماهه تا یکسال دیگر ،هر شهرستان ،زیر یکهزار خادمیار نداشته باشند.
مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی همچنین از وضعیت مطلوب تعیین تکلیف خادمیاران شهرستان ها ابراز رضایت کرد و بر استمرار ان تاکید کرد.
اقای عصارنیا در ادامه ،برافزایش کیفیت کارها و انجام کارهای شاخص و فاخر تاکید کرد
مدیر مرکز امور خادمین آستان قدس رضوی اهم برنامه های اجرایی آستان قدس رضوی از جمله برنامه جذب نذورات، راه اندازی مهد های قرانی ،سفره های مهربانی و طرح نان در سطح کشور اشاره کرد و گفت: مهدهای قرانی یکی از بهترین طرح هایی است که در آستان قدس رضوی اجرا میشود وموضوع كار در مهدهای قرانی صرفاً آموزش‌های قرآنی با روش خاصی برای كودكان با قصه و نقاشی است و تمام این كارها برای فهم قرآن كریم و همچنین آموزش قرائت قرآن كریم به نونهالان صورت می‌گیرد.
وی در ادامه به موضوع جذب نذورات در زمینه های مختلف و نیات ناذرین نیز اشاره کردو افزود: به مقدار نذورات، فرد خیر از هدیه معنوی حرم مطهر رضوی بهره مند می شود.
اقای عصارنیا یکی دیکر از طرح های اجرایی آستان قدس رضوی را سفره مهربانی عنوان کردو گفت: در این طرح هر خانواده محروم ، کارت خرید نان ۴۵۰ هزار تومانی که ۲۵۰ هزار تومان ان توسط خیرین و ۲۵۰ هزار تومان توسط آستان قدس رضوی تهیه شده است،دریافت میکند.
در ادامه این نشست حجت الاسلام اکبر نوروز نژاد دبیر کانونهای خدمت رضوی استان آذربایجان غربی نیز گزارشی از برنامه های اجرا شده دفاتر خدمت استان و شهرستانها در زمینه های مختلف پرداخت.
رابطین شهرستانهای استان نیز در این نشست به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.کانون گروه جهادی خادمیاران رضوی در شهرستان گرگان

بمناسبت ایام فاطمیه و اولین سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی
لوله کشی منزل یکی از نیازمندان روستای سلطان آباد

آرایشگری در روستای سلطان آباد بصورت #رایگان

به همت خادمیاران رضوی و تشکلهای همکار در ایام شهادت حضرت زهرا (س)و به یاد سردار دلها حاج قاسم عزیز برنامه روضه خوانی در محلات و در مقابل منازل معتمدین عزیزی که در این ایام سر به تیره تراب گذاشته اند برگزار شد

چهار شنبه های امام رضایی
زیارت امین الله و برگزاری مراسم روضه خوانی شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها و سالگرد شهیدسپهبد قاسم سلیمانی توسط کانون محله ای اوزینه

توزیع ۲۰۰برگ پوستر خادمی حاج قاسم سلیمانی در نماز جمعه #شهرستانگالیکش توسط #خادمیاران رضوی شهرستان گالیکش (گلستان)

حمایت بنیاد کرامت آستان قدس رضوی از هنرمندان صنایع‌دستی استان گلستان/ انتخاب گلستان به‌عنوان یکی از هشت استان پایلوت برای برخورداری از حمایت‌های آستان قدس

جلسه مشترک بنیاد کرامت آستان قدس رضوی (کانونهای خدمت رضوی)و اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان

با حضور جناب آقای #حامدصادقی معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت آستان قدس رضوی و #احمدتجری مدیرکل #میراثفرهنگی ، گردشگری و صنایع‌دستیدر سالگرد شهادت سردار دلها شهید سلیمانی، غذای نذری بین محرومین توسط کانون خادمیاری شهید محمدحسین صادقی زنجان توزیع شد.
حجت الاسلام علی اصغر ولایتی مسئول کانون خدمت رضوی شهید صادقی ضمن اعلام خبر فوق افزود:
تهیه 1300بسته معیشتی و 6 دستگاه تبلت برای دانش آموزان محروم ، حضور فعالان اردوی جهادی کانون در 3 روستا و همچنین حضور تیم پزشکی با همکاری هلال احمر در روستاهای ماهنشان از سایر اقدامات کانون می باشد.

به همت خادمیاران شهرستان خدابنده استان زنجان، تصاویر سردار شهید سلیمانی در سالگرد ایشان بین مردم توزیع شد

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: