حضور خادمیاران رضوی شهر گرگان به مناسبت میلاد با سعادت بانوی قهرمان کربلا حضرت زینب (س)و گرامیداشت روز پرستار و قدردانی از پرستاران بیمارستان شهید صیاد شیرازی و بیمارستان پنج آذر و کودکان طالقانی گرگان و اهداء بسته های متبرک ارسالی از آستان مقدس امام علی بن موسی الرضا علیه السلام به مدافعان سلامت. کانون خدمت بنیاد کرامت رضوی و مرکز بانوان و خانواده بنیاد در شهرستان گلستان

===============================================================

توزیع بسته های معیشتی کوی اوزینه گرگان توسط و توزیع اقلام شب یلدایی در روستای محروم ابراهیم آباد شهر گرگان

توزیع بسته های یلدائی حاوی برنج روغن. رب گوجه ،ماکارونی، تن ماهی،وحبوبات، ومیوه ،وعاجیل شب یلدا
بین مستمندان ونیازمندان محله توزیع گردید وهمچنین اهدا بخاری به نیازمندان

توزیع ۱۰۰۰ پرس غذا تهیه و در شب ولادت پرستار کربلا در سطح منطقه خانببین

توزیع بیش از ۵۰۰ بسته یلدایی در شب ولادت پرستار کربلا در سطح منطقه فندرسک توزیع کرده

ضدعفونی منازلی که خانواده دچار کرونا شده و در بیمارستان بستری بودند
توسط خادمیاران رضوی شهرستان گرگان انجام شد .

================================================================

چهارمین هفته خدمت رسانی کانون خدمت رضوی شهرستان کرج استان البرز با همکاری هیات محبان الرضا در غالب ۲۰گروه جهادی از جمله تزریقات،داروخانه،پزشک عمومی،دندانپزشکی،مشاوره طب سنتی و سبک زندگی اسلامی،مشاوره حقوقی،خیاطی،آرایشگاه ،عمرانی و ….. بصورت رایگان در روز جمعه ۲۸اذر ماه سال۹۹ در محل امامزاده حسن علیه السلام

همزمان با شب میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار و همچنین شب یلدا، کانون های خدمت بنیاد کرامت رضوی در استان البرز اقدام به اهدای بسته های کمک معیشتی ویژه شب یلدا به محرومان آسیب دیده از کرونا می کنند.

هدای هدیه زوج جوان کرجی در آغازین روز زندگی مشترک به پرستاران

یک زوج جوان کرجی با پرداخت هزینه ازدواج خود برای تهیه بسته های تبرکی از پرستاران بخش کرونا تقدیر کردند.

به گزارش آستان نیوز از کرج; عصر امروز و همزمان با میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری سلام الله علیها در اقدامی زیبا زوج جوان کرجی هزینه ازدواج خود را برای تهیه بسته های تبرکی و اهدا به پرستاران اختصاص دادند.

حضور این زوج جوان با هماهنگی دبیرخانه کانون های خدمت رضوی استان البرز و همراهی چند تن از خادمیاران رضوی این آستان پر برکت در بیمارستان کمالی انجام شد.

نو عروس و داماد کرجی ضمن عیادت از بیماران بسته های تبرکی خود را شامل تابلو فرش حرم, نبات, حرز امام رضا علیه السلام و شاخه گل به جهت قدردانی تقدیم پرستاران کردند.

اهدای ۱۴۵ بسته حمایتی یلدایی به خانواده های قرآنی کرج

کانون تخصصی قرآن کریم دبیرخانه کانونهای خدمت رضوی استان البرز با حمایت موسسه هم اندیشان قرآنی ۱۴۵ بسته حمایتی یلدایی به خانواده های قرآنی اهدا کردند.

به گزارش آستان نیوز از کرج; به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها معلم قرآن کوفه و روز پرستار به جهت حمایت از مربیان قرآن کرجی ۱۴۵ بسته یلدایی با همکاری موسسه هم اندیشان قرآنی و اتحادیه قرآنی استان البرز توسط کانون تخصصی خادمیاران قرآنی رضوی تهیه و توزیع شد.

این بسته ها شامل هفت کیلو میوه( انار, پرتقال, سیب, نارنگی) و یک و نیم کیلو آجیل طی مراسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور دبیرکل حزب هم اندیشان, اداره امور قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی, ریاست اداره کار جنوب استان البرز و جمعی از اساتید قرآن در بین مربیان، حافظان، قاریان و خانواده های قرآنی در سطح استان البرز توزیع گردید.

================================================================

۸۰۰ بسته گوشت قرمز به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) بین خانوارهای نیازمند و آسیب ‌دیده از بیماری کرونا در خراسان جنوبی توزیع شد.

به گزارش آستان نیوز از خراسان جنوبی، همزمان با ولادت حضرت زینب(س) به همت خادمیاران رضوی در اقدامی خداپسندانه ۴۳ رأس گوسفند اهدایی خیران ذبح شد.
با توجه به شیوع ویروس کرونا این گوشت های نذری، با ارزش یک میلیارد و ۱۰۰میلیون ریال با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در قالب ۸۰۰ بسته ۱۰۰۰گرمی بین خانوارهای نیازمند توزیع شد.
همچنین با مشارکت دفتر آستان قدس رضوی خراسان جنوبی و موسسه خیریه سیدالساجدین(ع) و کانون خادمیاران مسجد حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و شب یلدا ۱۰سبد غذایی هر کدام به ارزش ۲۰۰ هزارتومان و ۵۵ بسته میوه بین محرومان شمال شهر بیرجند توزیع شد.

================================================================

به مناسبت ولادت سراسر نور حضرت زینب (س) دیدار امام جمعه محترم و دبیر کانون خدمت رضوی شهرستان رامیان و مسئولین با پرستاران بیمارستان امام رضا(ع) خان به بین و منطقه فندرسک

================================================================

اجرای طرح «آقا حساب کردند» توسط خادمیاران رضوی بندرعباس