اجرای طرح «سفره مهربانی 3» بین 70 هزار خانوار کم برخوردار سراسر کشور

1399/06/18 شهریور

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ضمن اعلام طرح‌های مختلف این مجموعه، از اجرای مرحله سوم طرح «سفره مهربانی» با محوریت توزیع نان متبرک رضوی بین 70 هزار خانوار کم برخوردار سراسر کشور در مدت 3 ماه خبر داد. محمدحسین استاد آقا در گفت‌وگو با روابط عمومی بنیاد کرامت با اشاره به شاخص‌ترین برنامه در دست اقدام […]

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ضمن اعلام طرح‌های مختلف این مجموعه، از اجرای مرحله سوم طرح «سفره مهربانی» با محوریت توزیع نان متبرک رضوی بین 70 هزار خانوار کم برخوردار سراسر کشور در مدت 3 ماه خبر داد.

محمدحسین استاد آقا در گفت‌وگو با روابط عمومی بنیاد کرامت با اشاره به شاخص‌ترین برنامه در دست اقدام این بنیاد،  گفت: یکی از اقدامات محوری بنیاد کرامت رضوی اجرای طرح «سفره مهربانی 3» با موضوع توزیع نان متبرک رضوی است.
وی با اشاره به نحوه اجرای این برنامه اظهار کرد: از دهه دوم ماه محرم به مدت 3 ماه برای 70 هزار خانوار در سراسر کشور نان توزیع خواهد شد و این نان متبرک حضرت رضا(ع) میهمان سفره‌های آن‌ها خواهد شد.
استادآقا به تداوم طرح «نسیم مهر رضوی» در بیمارستان‌های درگیر درمان بیماران مبتلابه کرونای سراسر کشور نیز اشاره کرد و گفت: در مرحله نخست این طرح، در 327 بیمارستان کشور، 150 هزار پرس غذای متبرک حضرت رضا(ع) و نیز 77 هزار بسته نبات، نمک و گلاب متبرک بین کادر درمانی بیمارستان‌ها توزیع شده است.
وی با اشاره به موج جدید شیوع ویروس کرونا، در رابطه با مرحله دوم اجرای این طرح توسط خادمان و خادمیاران رضوی در استان‌ها گفت: در جریان اجرای این طرح که از دهه ولایت آغاز شده و تا پایان شهریور ادامه دارد، ضمن تقدیر از خدمات کادر درمانی، غذای حضرت رضا(ع) به همراه یک پرچم اهدایی آستان قدس رضوی بین بیمارستان‌های درگیر کرونا توزیع خواهد شد.
این مقام مسئول با تشریح برنامه در دست اقدام مؤسسه موقوفه خدمات زائر رضوی با مشارکت سازمان زندان‌های کشور بیان کرد: در این برنامه، برای زندانیانی که در مدت حبس خود حافظ کل و یا بخشی از قرآن کریم، نهج‌البلاغه و یا صحیفه سجادیه شده‌اند، خانواده‌های آن‌ها سه روز میهمان شهر مشهد و حرم مطهر رضوی خواهند شد که مطابق جدول زمانبندی به‌تدریج اجرای آن در دست اقدام است.
وی در خصوص تهیه و تدارک بسته‌های کمک معیشتی برای نیازمندان شهر مشهد در راستای اجرای مرحله دوم رزمایش «تعاون و احسان» ابراز کرد: قرار است حدود 30 هزار بسته ارزاق درمجموع به ارزش 9 میلیارد تومان توسط خادمان بارگاه منور رضوی تهیه و بین اقشار بی‌بضاعت حاشیه شهر مشهد توزیع شود و در مدت چهار ماه روند آماده‌سازی تا توزیع بسته‌ها، به میزان مشارکت خیرین امکان افزایش این تعداد وجود دارد.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: