به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد کرامت امام رضا(ع)، سید مرتضی بختیاری در مراسم کلنگ‌زنی این بازار که به نام مبارک امام رضا(ع) احداث می‌شود، اظهار داشت: بسیار خرسندیم که در دهه کرامت و ایام میلاد با سعادت مولای رئوفمان حضرت امام رضا(ع)با موافقت و مساعدت تولیت آستان قدس رضوی گامی در جهت اشتغال نابینایان مشهد برداشته شد.
وی گفت: با توجه به منشور هفت‌گانه رهبر معظم انقلاب و در راستای اجرای منویات ایشان در مجموعه آستان قدس رضوی معاونت امداد مستضعفین و کمیسیون اشتغال و محرومیت زدایی تشکیل شده است.
بختیاری اظهار داشت: آستان قدس رضوی در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال خود را ملزم می‌داند که در راستای تحقق اهداف سال و توجه به ظرفیت‌های داخلی اهتمام جدی داشته باشد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی بیان داشت: قطعه زمینی  به ارزش سه میلیارد تومان و در یکی از بهترین نقاط شهر مشهد به عنوان هدیه آستان قدس رضوی به جامعه نابینایان مشهد و در جهت اشتغالزایی این عزیزان در فاز نخست برای مدت پنج سال و با اجاره ماهیانه ۵٠٠ هزار تومان در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: هدف ما از دریافت اجاره بها این زمین به هیچ وجه اقتصادی و در جهت انتفاع نیست و برای تحقق نیت واقف بایستی این اقدام صورت پذیرد.
بختیاری اظهار کرد:امیدواریم با حمایت سایر نهادها و دستگاه‌های مسئول گام‌های اساسی برای اشتغال جامعه معلولان و کم توانان کشور برداشته شود.
بازار برکت امام رضا(ع) با مشارکت آستان قدس رضوی و بنیاد برکت در وکیل آباد ١۵، نبش شهید قاسمی ۶ احداث خواهد شد.

انتهای پیام/