تدارک ۷۰۰ هزار بسته حمایتی آستان قدس برای دست گیری از نیازمندان

1399/03/01 خرداد

محمدحسین استادآقا مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ظهر امروز در حاشیه برنامه توزیع ۷۰۰ هزار بسته حمایتی آستان قدس رضوی اظهار کرد: استان قدس رضوی بنا به دستور تولیت برای حمایت از سیل زدگان سه استان سیستان و بلوچستان، کرمان و خوزستان تهیه و توزیع ۸۲ هزار بسته معیشتی در دستور کار بنیاد کرامت رضوی قرار…

محمدحسین استادآقا مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی ظهر امروز در حاشیه برنامه توزیع ۷۰۰ هزار بسته حمایتی آستان قدس رضوی اظهار کرد: استان قدس رضوی بنا به دستور تولیت برای حمایت از سیل زدگان سه استان سیستان و بلوچستان، کرمان و خوزستان تهیه و توزیع ۸۲ هزار بسته معیشتی در دستور کار بنیاد کرامت رضوی قرار گرفت.

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی افزود: مراحل تهیه و بسته بندی بسته های کمک معیشتی در تهران انجام شده و این محموله ها در حال انتقال به کرمان، اهواز و زاهدان هستند.

استادآقا گفت: ۳۲ هزار بسته معیشتی برای استان کرمان و دو استان سیستان و بلوچستان و خوزستان هر کدام ۲۵ هزار بسته حمایتی در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: در طرح حمایتی دیگر آستان قدس در ۲۷ استان کشور جز استان های خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، کرمان و خوزستان در حال توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی است.

این مقام مسئول گفت: همزمان خادمیاران رضوی در سراسر کشور ۱۵۰ هزار بسته معیشتی را تدارک دیده و در حال توزیع هستند.

مدیرعامل بنیاد کرامت رضوی افزود: ۱۵۰ هزار بسته غذایی در شهر مشهد در حال توزیع است، در ضمن ۱۰۰ هزار بسته افطاری سبک ویژه محرومان با حمایت آستان قدس رضوی و با مشارکت دانشجویان در حال تهیه است که در استان خراسان پخش می شود.

استادآقا تصریح کرد: همچنین روزانه ۱۰ هزار قرص نان ویژه افطار نیازمندان پخت و توزیع شده و به صورت روزانه ۲۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و در اختیار اقشار بی بضاعت شهر مشهد قرار می گیرد.

وی گفت: بسته های معیشتی آستان قدس رضوی با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد تومان تهیه شده که از این مبلغ ۶۵ میلیارد تومان به آستان قدس و ۳۵ میلیارد تومان توسط خادمیاران و کانون های خدمت تامین شده است.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: