فراخوان کنگره ملی شعر اربعین با عنوان «موکب کلمات» منتشر شد.

1398/05/06 مرداد

کنگره ملی شعر اربعین «موکب کلمات» به همت بنیاد کرامت امام رضا علیه السلام و مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام برگزار می‌شود. این کنگره در دو بخش برگزار می‌شود که بخش اصلی به شعر فارسی در توصیف اربعین و موضوعات مربوط به آن و بخش ویژه به نوحه، سرود و تصنیف با موضوع اربعین […]

کنگره ملی شعر اربعین «موکب کلمات» به همت بنیاد کرامت امام رضا علیه السلام و مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام برگزار می‌شود.

این کنگره در دو بخش برگزار می‌شود که بخش اصلی به شعر فارسی در توصیف اربعین و موضوعات مربوط به آن و بخش ویژه به نوحه، سرود و تصنیف با موضوع اربعین اختصاص دارد.

براساس این گزارش، علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا 10 شهریور ماه 1398 مطابق با 1 محرم الحرام 1441 از سه طریق: سایت مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام (www.eradat.ir)، پست الکترونیکی (sherearbaeen@gmail.com) و پیام رسان‌های تلگرام، واتس‌آپ، سروش و بله به شماره  (09373645565) به دبیرخانه کنگره ارسال کنند.

در بخش اصلی  به 3 نفر از برگزیدگان کنگره، هر کدام پنجاه میلیون ریال و به 5 نفر تقدیری، هر کدام بیست میلیون ریال و نیز در بخش ویژه به 1 نفر برگزیده پنجاه میلیون ریال و به 3 نفر تقدیری، هرکدام بیست میلیون ریال جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است، در بخش ویژه، ارسال فایل صوتی نوحه یا تصنیف به همراه متن الزامی است و  آثاری که به مرحله دوم داوری، راه پیدا کنند، در قالب یک مجموعه منتشر خواهند شد.

دبیرخانه این کنگره در مجمع شاعران اهل بیت علیهم السلام به نشانی میدان فردوسی،

خیابان سپهبد قرنی، خیابان سمیه، پلاک 241، ساختمان مجامع، واحد منفی 1 واقع و شماره تماس آن 88923556 – 88383365 است.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: