همزمان با روز زیارتی امام رضا علیه السلام صورت می پذیرد؛

ارائه خدمات ویژه به زائران در مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی

1403/03/12 خرداد

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی از ارائه خدمات ویژه به زائران بارگاه منور رضوی در روز زیارتی مخصوص امام هشتم علیه السلام خبر داد.

جعفر رئیسیان زاده اظهارکرد:  همزمان با روز ویژه زیارتی امام رضا علیه السلام، با همکاری شهرداری مشهد، هیئات مذهبی و تشکل‌های مردمی در مسیرهای منتهی به حرم مطهر رضوی به زائران خدمات ویژه‌ای ارائه خواهد شد.
وی افزود: در این مسیرها ایستگاه‌های پذیرایی از زائران برپا شده و توزیع نذری و میان وعده انجام می شود.

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی تصریح کرد: برنامه بعدی، اعزام کاروان‌ها از استان‌های محروم به مشهد در قالب طرح زیارت اولی ها است که  ۱۰ کاروان از این تعداد متعلق به شهرستان‌های خراسان رضوی است.

وی افزود: ۱۵ کاروان دیگر نیز از استان‌های مختلف در این ایام به مشهد می‌آیند که شامل زیارت اولی‌های بی‌بضاعت و کم‌برخوردار هستند.

رئیسیان‌زاده بیان کرد: در این ایام همچنین با همکاری تشکل‌ها، مجموعه‌های مردمی و مساجد، برنامه‌‌هایی برای عزاداری ویژه شهادت امام رضا علیه السلام و طبخ و توزیع آش نذری به نیابت از شهدای خدمت انجام خواهد شد.

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی افزود: اقلام مربوط به طبخ آش نذری از سوی آستان قدس رضوی اهدا می‌شود.
 وی همچنین از اجرای طرح (ایران خانه حضرت رضا (ع)) با مشارکت 500 محفل و مجلس خانگی و مردمی در ایام ویژه زیارتی امام هشتم علیه السلام خبر داد.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: