با اعزام تیم‌های خدمت‌رسان به منطقه؛

خدمت‌رسانی بنیاد کرامت آستان قدس رضوی به روستاهای سیل‌زده فریمان

1403/02/29 اردیبهشت

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی از تامین و توزیع آب آشامیدنی و غذای گرم بین سیل زدگان روستاهای فریمان خبر داد.

جعفر رئیسیان زاده در حاشیه بازدید صبح امروز جمعه از روستاهای سیل زده فریمان اظهار کرد: پس از وقوع سیل در برخی از مناطق شهرستان فریمان، کمک رسانی به این مناطق توسط خادمیاران آستان قدس رضوی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: به منظور رفع مشکلات مردم، تیم‌هایی از بنیاد کرامت رضوی به منطقه اعزام و ضمن بازدید میدانی از روستاهای سیل زده، نیازهای فوری ساکنان این مناطق را شناسایی کردند و اقدامات لازم برای رفع آنها در حال انجام است.

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی تاکید کرد: در مرحله نخست هماهنگی با خادمیاران برای کمک به سیل زندگی و رفع آبگرفتکی منازل انجام و گروه های خادمیاری در کنار نیروهای امدادی از جمله هلال احمر مشغول خدمت رسانی هستند.

رئیسان زاده خاطرنشان کرد: توزیع غذای گرم و آب معدنی برای رفع نیازهای غذایی سیل زدگان نیز در حال انجام بوده و تا عادی شدن شرایط در این مناطق ادامه دارد.

رئیسیان زاده تاکید کرد: با توجه به قطع آب آشامیدنی در برخی روستاهای سیل زده فریمان از جمله احمد آباد، هدایت آباد و آلما جوق، چهار تانکر آب برای نصب در این روستاها خریداری و در این روستاها نصب خواهد شد.

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی  تصریح کرد: با توجه به تخریب برخی از منازل روستایی و از بین رفتن لوازم منزل ساکنان در این مناطق، تلاش می کنیم برخی از لوازم لازم برای زندگی این افراد را تامین کنیم.

فریمان در فاصله ۷۵ کیلومتری مشهد قرار دارد و براساس گزارش‌ها چند روستای اصلی فریمان و بخش احمدآباد دچار سیل و آبگرفتگی شدید شدند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: