آغاز به کار چهارمین رویداد ملی «شکوه مادری» 

1402/09/15 آذر

مدیر مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی از برگزاری چهارمین رویداد ملی «شکوه مادری» با افزودن بخش‌‎های ویژه به این رویداد خبر داد و گفت: این رویداد در دو بخش استانی و ملی برگزار می‌شود و فراخوان ثبت‌نام مادران مشمول این طرح تا 20 آذرماه امسال ادامه خواهد داشت.

فاطمه دژبرد با اشاره به برگزاری 3 دوره موفق رویداد ملی «شکوه مادری» از سال 99 تاکنون اظهارکرد: این رویداد با هدف تکریم جایگاه مادر و ترویج امر خیر فرزندآوری و افزایش جمعیت توسط مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی کلید خورده و تاکنون برکات بسیار زیادی را نیز به همراه داشته است.
وی با اشاره به جزئیات و روش ثبت‌نام مادران در این طرح ملی عنوان کرد: فراخوان برای نام‌نویسی مادران زیر 40 سال دارای بیش از 3 فرزند است که در کنار نقش مادرانه خود به فعالیت‌های اجتماعی نیز می‌پردازند.
به گفته مدیر مرکز امور بانوان و خانواده بنیاد کرامت رضوی، مادران با مراجعه به تارنمای banovan.razavi.ir می‌توانند در این رویداد ثبت نام کنند.
وی همچنین به دو بخش ملی و استانی این رویداد اشاره کرد و گفت: در همین راستا برگزیدگان بخش ملی از سراسر نقاط کشور به همراه همسر و فرزندان خود به مدت 3 روز به مشهد مقدس مشرف شده و در کنار زیارت حرم قدسی حضرت رضا(ع) و اقامت و پذیرایی از آن‌ها، در آیین اختتامیه این رویداد همزمان با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) حضور خواهند یافت.
دژبرد اضافه کرد: با همکاری دفاتر خدمت رضوی استان‌های سراسر کشور نیز منتخبان استانی این طرح همزمان با روز جمعیت سال 1403 مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: