از میلاد حضرت زینب (س) تا شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)؛

16 هزار کیلو گوشت قرمز بین خانواده‌های احسان‌پذیر در سراسر کشور توزیع می‌شود

1402/08/27 آبان

معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی از توزیع 16 تن گوشت قرمز بین خانواده‌های احسان‌پذیر سراسر کشور خبر داد و گفت: این خانواده‌ها شامل خانواده معلولان، نابینایان، زندانیان، ساکنان حاشیه شهر، مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، برخی از ایتام و سادات، بیماران صعب‌العلاج و زنان سرپرست خانوار می‌شوند.

جعفر رئیسیان‌زاده با بیان این که این حرکت خداپسندانه همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت زینب (س) در محل گود باستانی موسسه تربیت بدنی بنیاد کرامت رضوی برگزار می‌شود، اظهارکرد: اصلی‌ترین هدف از اجرای این طرح، خدمت به مخدومان و خانواده‌های آسیب‌پذیر اجتماعی است که در زمره مهم‌ترین رسالت‌های بنیاد کرامت رضوی به شمار می‌آید.
وی ادامه داد: در همین راستا بخشی از بسته‌های تدارک دیده شده توسط خادمان و خادمیاران رضوی بین جامعه هدفی که از یک ماه قبل به صورت دقیق شناسایی شده‌اند، توزیع خواهد شد و کار توزیع بخش دیگری از این اقلام نیز توسط نمایندگان مجموعه‌های خیریه صورت خواهد پذیرفت.
معاون خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی با اشاره به فرایند شناسایی خانواده‌های آسیب‌پذیر اجتماعی عنوان کرد: این کار با تعیین دهک‌بندی اقتصادی این خانواده‌ها انجام شده است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، طی یک هفته فرایند توزیع کامل خواهد شد.
وی با بیان این که بنیاد کرامت رضوی این ویژه برنامه را در سطح ملی دنبال می‌کند، گفت: به همین منظور 8 تن گوشت قرمز با مشارکت بنیاد کرامت رضوی و خیران استانی و به همت خادمیاران آستان قدس رضوی در بازه زمانی میلاد حضرت زینب کبری (س) تا پایان ایام فاطمیه (75 روز) در میان 4 هزار خانواده احسان‌پذیر مشهدی و 8 تن دیگر در سراسر کشور توزیع خواهد شد.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: