به همت مرکز بانوان و امور خانواده بنیاد کرامت رضوی؛

دوره آموزشی زوجین طرح «زندگی به سبک رضوی» برگزار شد

1402/08/16 آبان

مدیر مرکز بانوان و امور خانواده بنیاد کرامت رضوی از برنامه‌ریزی این مجموعه برای برپایی دوره آموزشی زوجین طرح زندگی به سبک رضوی خبر داد و گفت: نخستین جلسه این دوره نیز با عنوان «مرا بهتر بشناس» با حضور 80 نفر در محل باغ اردوگاه خاتون مشهد مورد استقبال زوج‌های جوان قرار گرفت.

فاطمه دژبرد با بیان این که یکی از مهم‌ترین ماموریت‌های این مجموعه توجه به بنیان خانواده و تحکیم پایه‌های آن است، اظهارکرد: در همین راستا دوره آموزشی زوجین طرح «زندگی به سبک رضوی» در برنامه‌ریزی‌های مرکز بانوان و امور خانواده بنیاد کرامت رضوی قرار گرفته و جلسات مختلفی نیز برای آن تعریف شده است.
وی با اشاره به جزئیات این دوره که در 3 هفته متوالی میزبان زوج‌های جوان متقاضی است، افزود: نخستین جلسه این دوره با سخنرانی استاد حمید صادقیان از استادان برجسته حوزه خانواده در محل باغ اردوگاه خاتون مشهد برگزار شد و دو جلسه بعد نیز در 18 و 28 آبان ماه امسال پذیرای زوج‌های جوان خواهد بود.
مدیر مرکز بانوان و امور خانواده بنیاد کرامت رضوی ادامه داد: به همین منظور در این دوره 80 نفر شامل 40 زوج جوان از مفاهیم و محتوای مربوط به طرح «زندگی به سبک رضوی» بهره‌مند می‌شوند.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: