خدمت‌رسانی ۴ موکب اربعینی آستان قدس در ۴ نقطه کردستان

1402/06/09 شهریور

آستان قدس رضوی با برپایی ۴ موکب در ۴ نقطه استان کردستان، خدمات مورد نیاز زایران اربعین عبوری از این استان را ارائه می‌کند.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان کردستان درباره جزئیات این خدمت‌رسانی گفت: خادمیاران رضوی استان کردستان در چهار موکب آستان قدس که در مناطق مریوان، بیجار، قروه و باشماق برپا شده است، به زوار امام حسین(ع) خدمت‌رسانی می‌کنند.
مرتضی ملاولی افزود: تهیه و توزیع روزانه بیش از ۱۵۰۰ وعده پذیرایی در قالب صبحانه، ناهار و شام در این مواکب پیش‌بینی شده است که با توجه به افزایش میزان تردد زائران در روزهای منتهی به اربعین، این میزان تا دو برابر افزایش خواهد یافت.
مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان کردستان، مرز باشماق را یکی از پرترددترین مسیرهای تشرف زائران ایرانی اربعین به عراق معرفی و اظهار کرد: با توجه به این موضوع، خادمیاران رضوی تلاش کرده‌اند میزبانی خوبی از زائران داشته باشند و با تامین نیازهای آنها، شرایط سفر زیارتی آنها و بازگشتشان را تسهیل کنند.
وی در ادامه گفت: آستان قدس رضوی حمایت‌های خوبی را از کانون‌های خادمیاری برپا کننده موکب اربعین داشته و در این چهار موکب استان کردستان نیز اقلام اساسی شامل برنج و آب آشامیدنی توسط بنیاد کرامت تامین شده است.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: