در شام شهادت امام علی(ع)

توزیع غذای متبرک رضوی بین سالمندان، معلولان و مددجویان

1401/02/05 اردیبهشت

جمعی از معلولان، سالمندان موسسه امام جواد(ع) و مددجویان کانون اصلاح و تربیت خراسان رضوی با 450 وعده غذای متبرک مهمانسرای حضرت رضا(ع)، متنعم شدند.

همزمان با شام شهادت امام علی(ع)، جمعی از خادمان بارگاه مطهر حضرت رضا(ع) با هماهنگی مدیریت امور مجاورین معاونت خدمات اجتماعی بنیاد کرامت رضوی، غذای گرم و متبرک حضرت رضا(ع) را بین معلولان و سالمندان مؤسسه امام جواد(ع) و نیز مددجویان کانون اصلاح و تربیت استان خراسان رضوی توزیع کردند. 
هادی غلامی مدیر امور مجاورین بنیاد کرامت رضوی در این باره گفت: در هر روز از ماه مبارک رمضان دو هزار وعده غذای متبرک بین خانوارهای کم برخوردار حاشیه شهر مشهد توزیع می‌شود و در راستای این خدمت، شب گذشته تعدادی از این غذاهای متبرک در موسسه امام جواد(ع) و کانون اصلاح و تربیت خراسان رضوی توزیع شد.
وی افزود: شش تن از خادمان کشیک ششم دربانان حرم مطهر رضوی با حضور در مؤسسه معلولان و سالمندان آسایشگاه امام جواد(ع) در ابتدای شاندیز، ضمن احوال‌پرسی و دلجویی از سالمندان و معلولان، آیین معنوی قرائت صلوات خاصه حضرت رضا(ع) و مراسم روضه‌خوانی را اجرا و با توزیع 250 پرس غذای متبرک، از کارکنان و مددجویان این مرکز پذیرایی کردند.
وی اضافه کرد: همچنین در جریان بازدید شب گذشته تولیت آستان قدس رضوی از کانون اصلاح و تربیت خراسان رضوی 200 وعده غذای متبرک با حضور خدمه مهمانسرای حضرت رضا(ع) و خادمان حرم مطهر جهت پذیرایی از پسران نوجوان و جوان حاضر در این کانون و مربیان و مدیران آنها تدارک دیده شد و در سفره افطار آنها قرار گرفت.

افزودن دیدگاه نسبت به خبر فوق: